Socer-Jimenez visszatért az eredménylistára, mivel a Wolves legyőzte a Southamptont

Lassú nyitóidőszak után Jimenez a 61. percben megtörte a holtpontot, és megvonta a vállát Jan Bednarek azon kihívásától, hogy Jose Sa kapus hosszú labdájára csattanjon, mielőtt a rossz helyzetű középhátvéd, Mohammed Salisu lőtte haza. „Szeretnék minden meccsen gólt szerezni, tudtam, hogy jön a gól, küzdöttem érte, dolgozom érte, és a csapat megérdemli” - mondta Jimenez a Sky Sportsnak.

A Wolverhampton Wanderers legyőzte a Southamptont 1-0 a Szent Mária-nál Stadion vasárnap, kiterjesztve a Saints győzelem nélküli futamát a hat Premier League -re játékok, a csatár után Raul Jimenez közel egy év alatt megszerezte első gólját.

nem praktikus tréfás ügyes

A mexikói egyéni erőfeszítés a második félidőben az első bajnokság volt tavaly október óta a cél. A 30 éves fiatalember a következő hónapban koponyatörést szenvedett, idő előtt véget ért a szezonja, és végül műtétre volt szüksége. Lassú nyitóidő után Jimenez a 61. percben megtörte a holtpontot, és megvonta a vállát Jan Bednarek azon kihívásától, hogy a kapus hosszú labdájához rögzítse mielőtt rossz lábú középhátvédMohammed Salisu haza tüzelni.

„Szeretnék minden meccsen gólt szerezni, tudtam, hogy jön a gól, küzdöttem érte, dolgozom érte, és a csapat megérdemli” - mondta Jimenez a Sky Sportsnak. „Arra gondoltam, hogy„ mikor jön a cél? ”. Nagyon jó érzés volt. Öt meccsünkből négy hihetetlen volt, így kell folytatnunk. Nagyon jó munkát végeztünk.

Bruno Lage ejtette a szélső AdamaTraore -t és Francisco Trincao a Farkasoktól Daniel Podence kezdőcsapata és Hwang Hee-chan , de a változtatások kevéssé inspirálták a csapatot támadásban. A vendégek az első félidőben csak egy lövést kaptak, ami az első percben történt, míg a másik végén a Southamptoné volt, Nathan Redmond csak azért üsse a kaput, hogy a csapását les miatt krétázzák.

Tino Livramento és Adam Armstrong a fényes szikrák voltak a hazaiaknak, a második félidő pedig a végsőkig tartó ügy lett, számos támadást hajtott végre. De Farkasok kitartott, Jimenez majdnem egy másodpercet szerzett sérülési idő alatt egy hasonló hosszú labdából. De habozása, miközben úgy döntött, hogy lőni vagy négyzetbe állítani a labdát Traore helyett sokba került, mivel szelíd erőfeszítéseit a szentek elutasították kapus Alex McCarthy.

A Farkasok ideiglenesen a 13. helyre léptek, második győzelemmel a szezonban, míg Ralph Hasenhuettl'sSaints a 16. helyen állnak, egy ponttal a kiesési zóna felett.

(Ezt a történetet a Top News munkatársai nem szerkesztették, és automatikusan szindikált hírcsatornából jön létre.)